Marlow Halat

Marlow-anasayfa-logo-500px

Marlow Halat

Marlow Ropes: Hailsham'dan Dünyaya Uzanan Kalite ve Yenilik

Marlow Ropes'un Hailsham, Doğu Sussex'teki fabrikası, halat üretimi konusunda geniş bir yelpazede yetenek ve teknolojiye sahip.

Sadece kalite, performans ve yenilik açısından dünya çapında tanınan bir marka olmanın ötesinde, Marlow Ropes 200 yılı aşkın süredir yerel toplulukla kurduğu bağlarla da gurur duyuyor.

Öne Çıkanlar

Marlow markasının en popüler ürünlerini görün.

Tüm Ürünler

marlow markasına ait tüm ürünleri görün.

Öne Çıkan Modeller

Marlow Excel Control Dingi Halatı 1

Excel Control

Sürekli döngülü bot kontrol hatları için ilk ve en iyi özel hat. Özel yılan derisi deseni, uçtan uca, çap artışı olmadan sonsuz ilmek eklemenin çok daha kolay olduğu anlamına gelir – En iyi birleştirme sonuçları için tel ekleme iğnemizi kullanın. Technora kaplama, tutuşun yanı sıra ısıya ve aşınmaya karşı dayanıklılık sağlar ve ayırt edici renkler, kolay tanınmaya yardımcı olur.

Marlow Excel Pro Dingi Halatı 1

Excel Pro

Kulüp bot yarışları ve geziler için veya daha büyük yatlar için kontrol halatları olarak idealdir. Düşük esneme özelliğine sahip %100 Polyester halat, daha düşük maliyetle mükemmel performans sunar. Kolay tanımlama için kılıflar, bloklar ve kasnaklar arasından rahatça geçen parlak renkli kapak. Excel Pro çoğu uygulama için idealdir. Bükülmüş uzun sarımlı göbek, mandarlar için düşük esneme seçeneği sunar. Dayanıklı, parlak renkli kapak, daha büyük çaplı levhalar ve küçük çaplar kullanıldığında kontrol çizgileri için idealdir. Ayrıca düşük esneme ve yüksek görünürlük gerektiren endüstriyel uygulamalar için mükemmel bir halattır.

Excel Racing

Mandarlarda, ıskotalarda ve kontrol halatlarında çok yönlü kullanım için %100 Polyester kaplama ve Dyneema® göbek ile yüksek mukavemetli, hafif. Kolayca konikleştirilir ve takozlarda iyi tutulur Excel Racing, kolayca tanınabilen düz renkli kapağı ve uyumlu renkteki ArmourCoat çekirdeği sayesinde soyulmuş mandarlar ve spin ıskotaları için ideal, çok yönlü mükemmel bir halattır. Her yönüyle mükemmel performans.
Yeni benekli renk aralığının 3 mm’den başladığını lütfen unutmayın. 1,5mm ve 2mm SADECE klasik renklerimizde mevcuttur.

Marlow Excel HPR Dingi Halatı 1

Agresif cırcırlı makaralar için ve en zorlu koşullara dayanacak şekilde tasarlanan EXCEL HPR, ödün vermeyen bot ıskotasıdır. Orijinal olarak Tokyo 2020 için Nacra ve 49er için geliştirilen bu ürün, agresif cırcırlı makaralardan geçen yüksek yüklü bot/katamaran ıskotaları için nihai çözümü sunar. Bu, performans, akıcı hareket ve uzun ömür için iki mükemmel malzeme olan harmanlanmış Dyneema® ve Technora kaplamayla elde edilir. 12 şeritli Dyneema® çekirdeği kullanan Excel HPR sayfasının konikleştirilmesi ve birleştirilmesi de kolaydır.

Tüm Marlow Halat Ürünleri

Dingi Halatı

Marlow 8 Plait Matt Pre Stretch

Dingi Halatı

Dingi Halatı

Dingi Halatı

Dingi Halatı

Dingi Halatı

Dingi Halatı

Dingi Halatı

Dingi Halatı

Dingi Halatı

Scroll to Top